Beyoğlu'nu farklı eğlence alternatifleri ile renklendiren Cambaz, Cambaz İstanbul Meyhanesi İle bir geleneği yaşatıyor.

Beyoğlu'nun gözde eğlence mekânı Cambaz, Cambaz İstanbul Meyhanesi ile 100 yılı aşkın tarihi mekânında, meyhane kültürüne ait ince zevkleri bulabileceğiniz yeni bir alternatif sunuyor.Cambaz İstanbul Meyhanesi 'nde özel mezeler ve Rum, Ermeni, Osmanlı Mutfağı'nın seçkin lezzetleri eşliğinde içkinizi keyifle yudumlarken, fonda Türk Sanat Müziği, Rembetiko ve meyhane şarkıları ile artık konu Avrupa Birliği mi olur, bilgi çağında Türkiye mi, genetik kodların çözülmesi mi, kariyer aşk çelişkisi mi size kalmış. Memleketin ahvali ya da hayatın hayhuyu, edebiyat, felsefe, şiir.

Muhabbetin kıvamı ve konusu sizden, içkinin, mezenin, müziğin güzeli bizden.

Cambaz İstanbul Meyhanesi'nde mezeler Ermeni kadınlar tarafından özel olarak hazırlanıyor, Ayvalık, Burhaniye ve Adatepe zeytinyağları kullanılıyor. Topik, Çiğ Balık, Asma Yaprağında Sardalye, Uskumru Dolması, Ermeni Pilakisi, Çiroz Salatası, Balık Köftesi, Balıklı Börek, Patlıcanlı Börek, İstiridye Kabuğunda Deniz Mahsulleri Gratine, Selanik Mezesi, Tahinli Közde Patlıcan, Midye Pilakisi, Arpacık Soğanı Dolması, Kereviz Dolması, Pırasa Dolması, Girit Usulü Keçi Peynirli Tarator, Tatavla Ezmesi, Patlıcan Paçal, Mantar Mantı, Balık Kokoreç, Kalamata Dolması, Ayvalık Havyarı, Cambaz İstanbul Meyhanesi'nin mönüsünden seçebileceğiniz özel lezzetlerden sadece birkaçı.

Cambaz , kişi kapasitesi ve metrekaresi ile İstanbul'un en büyük mekânlarından biri olma özelliğine sahip olmanın yanında etkinlik alternatifleri ile de misafirlerine birçok farklı keyfi bir arada sunabiliyor. Cambaz'da resmi bir iş yemeğini sadece bir ya da birkaç kat yukarı çıkarak samimi bir eğlenceye, sinema sonrası verilen bir kahve molasını güzel bir canlı müzik performansı izlemeye dönüştürebilirsiniz. Cambaz, farklı alternatifleri uyumla birleştirerek, Beyoğlu'nu yeni bir keyif ve eğlence anlayışıyla buluşturuyor.