Hezarfen Fasıl'a HoşGeldiniz...Hezarfen Fasıl Restaurant

İstanbul; dünyanın en güzel şehirlerinden birisi, İstanbullu olmak ve İstanbul'da yaşıyorum demek ise bir ayrıcalıktır. Dünyanın sayılı metropollerinden birinde, hatta bizim için en güzelinde yaşıyor olmamızın bedelini ise günlük yaşamımızda fazlaca yorularak ödüyoruz. Hepimiz bu yorgunluğumuzu bir nebze azaltabilmek, günlük yaşamın stresinden uzaklaşabilmek için ailemiz veya dostlarımızla fırsatlar yaratıp eğlenmeye çalışırız.
İşte bu noktada Beyoğlu Oda Kule'nin tam karşısında, misafirlerini Topkapı Sarayı, Sarayburnu, Üsküdar ve İstanbul Boğazı'nın objektiflere sığmayan büyüklükteki eşsiz manzarasının, Türk Sanat Müziği ezgileriyle buluştuğu başka bir İstanbul'a götürmeyi vaat ediyoruz.
Kısacası sizi gizli kalmış bir İstanbul harikasında İstanbul'u dinlemeye davet ediyoruz.

Akşam saatlerinde yemek müziğinde piyano ile başlayan program fasıl heyetinin nağmeleri ve salonumuzdaki eski İstanbul resimlerinin bütünleşmesiyle işte İstanbul nostaljisi bu dedirtiyor sizlere.
Sanatçımız Mustafa MALAT geniş Türk Sanat Müziği repertuarı, güncel şarkılar ve sizin isteklerinizle belirlenen programında hem dinletiyi hem de eğlenceyi, fasıl geleneğine uygun yaşamanızı sağlıyor.
Meyhane kültürümüze kendi mutfağımız haricinde dünya mutfağından da lezzetlerin katıldığı menümüzden zengin meze çeşitlerimizi ve spesiyal yemeklerimizi deneyimli personelimizin servisiyle tadacaksınız. 
Teras üzerinde kurulu olan salonumuz, açılıp kapanabilen ray sistemi ile kış aylarında 200, yaz aylarında ise 300 misafirini aynı anda ağırlayabilecek kapasiteye sahiptir. Tüm özel gün, düğün, nişan, yemek davetleri gibi toplu organizasyonlarda misafirlerimize kusursuz hizmetimizi sunabilmekteyiz.

Gelin Hezarfen Fasıl'da İstanbul'u dinleyelim.
Sizleri misafir etmekten onur duyacağız.

Saygılarımız ile.