Bir Tatlı Huzur İçin GaribaldiGARİBALDİ
''Bir Tatlı Huzur İçin''
 
İstiklal Caddesi'nde Odakule'nin yanındaki Perukar Çıkmazı'nda müşterilerini ağırlayan Garibaldi, Eylül 2003'te yenilenen dekorasyonu ile dikkat çekiyor.
135 kişiye aynı anda hizmet verebilen mekanın duvarlarını Yusuf Nalkesen, Arif Sami Toker, Buhurizade Mustafa Itri, Selahattin Pınar, Kadri Şençalar, Refik Fersan, Dr. Alaeddin Yavaşça, İsmail Dede Efendi, Avni Anıl ve Sadi Hoşses'in özel portreleri ve en güzel eserlerinden örnekler süslüyor.

          Garibaldi'de fasıl ekibimizin eşliğinde bu ustaların eserlerinin de yer aldığı parçalardan oluşan bir fasıl ziyafeti çekerken bir yandan da Türk mutfağının gözde mezelerini tadabilirsiniz.
Zeytinyağlı yaprak dolma, acılı ezme, pancar turşusu, tarama, fasülye pilaki, özel Garibaldi mezesi, haydari, patlıcan salatası ile gecenize lezzetli bir başlangıç yapabilirsiniz. Ara sıcaklarda Garibaldi böreği ve pazı dolması ile gecenizi tam bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz barda yerli veya yabancı içkinizi yudumlayarak da Garibaldi 'deki nezih ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

          Garibaldi, özel günlerinizde de hizmetinizde Siz de özel kutlamalarınızı Garibaldi 'de yapabilir, fasıl eşliğinde güzel bir akşam geçirebilirsiniz.
Garibaldi, Pazar hariç haftanın altı günü saat 11:00 'da kapılarını açıyor. Mekanda eğlence gece 01:00 gibi bitiyor